NA ODBORNÝ VELETRH CESTOVNÍHO RUCHU
LETOS DO THAJSKA JEN ZA 200 USD I S LETENKOU !

 

Navštivte PATA Travel Mart 2024. Připojte se k více než 1000 delegátům z 60 destinací celého světa a zůstaňte v kontaktu s nejnovějšími produkty cestování!

 

logo PTM24

 

Veletrh PATA Travel Mart (PTM) je pořádán mezinárodní asociací Pacific Asia Travel Association (PATA) už od roku 1978. Je tradiční akcí určenou výhradně profesionálům v cestovním ruchu. PTM se tak může pochlubit několika desetiletími propojování kvalifikovaných mezinárodních kupujících a prodejců prostřednictvím individuálních obchodních schůzek. Veletrh PTM se každý rok koná na jiném místě. PTM24 proběhne v Queen Sikirit Convention Center, moderním výstavním a kongresovém areálu v Bangkoku, hlavním městě Thajska. Je to svým způsobem i oslava 25. výročí přesunu sídla asociace PATA ze San Franciska do Bangkoku.

Prostředí veletrhu PTM tvoří vystavovatelé (nabídkáři) ze zemí asijsko-pacifického regionu a stovky odborných návštěvníků (nákupčích), kteří přijíždějí na veletrh PTM z celého světa, Evropané z nich tvoří zhruba třetinu. Nabídka pokrývá široké spektrum turistických služeb od národních i regionálních touristboardů přes hotely, letecké společnosti, touroperátory, agentury DMC a MICE až po golf, školy potápění a další outdoorové aktivity. Z geografického hlediska mají v nabídce vždycky významný podíl vystavovatelé ze země konání aktuálního ročníku PTM, nikdy však nechybí zastoupení z dalších významných asijských nebo oceánských destinací, jako je Čína, Indie, Vietnam, Indonésie či Korea. Návštěvníci soustřeďují svůj zájem především na dovolenkové produkty (leisure travel), v menší míře na produkty segmentu MICE a speciální služby.

 

PATA TRAVEL MART

 

27. – 29. 8. 2024

 

Bangkok, Thajsko

 

QSNCC venue

 

Veletrh je otevřen i těm účastníkům, kteří nejsou členy asociace PATA. Veškerá jednání probíhají v angličtině. PTM je přínosný nejen pro firmy, které chtějí svůj katalog rozšířit o další exotické destinace a produkty, ale také pro ty, které v asijsko-pacifické oblasti hodlají začít jako nováčci. Organizace harmonogramu předjednaných schůzek s nabídkáři i další funkcionality programu poskytnou účastníkům širokou platformu pro jednání nejen s vystavovateli, ale i ostatními účastníky veletrhu. PTM umožňuje přímý přístup na rychle rostoucí trhy cestovního ruchu v Asii, získání neocenitelných osobních kontaktů, výměnu názorů a informací se zkušenými odborníky. 

Většina účastníků také před veletrhem PTM anebo po něm využívá vícedenních fakultativních výletů pro lepší poznání destinace konání akce. Někteří si doprovodný program organizují sami, jiní využívají nabídek organizátora veletrhu. Samotný Bangkok je metropolí s pestrou historií a pulsující současností. 14miliónová aglomerace města nabízí spoustu památek i noční zábavy. Z více než 500 buddhistických chrámů zaslouží pozornost návštěvnicky přístupný komplex Královského paláce s Chrámem smaragdového Buddhy (Wat Phra Kaew), sousední Wat Pho se 46 metrů dlouhým ležícím Buddhou, úchvatný chrám Wat Arun na břehu řeky, Wat Traimit se zlatým Buddhou (5,5 tuny zlata) anebo Wat Benchamabopit s vynikající sbírkou buddhistických soch z celého Thajska. Mezi další atrakce města patří plavby lodí po řece Čao Praja a městských kanálech, palác Ananta Samakhom, visuté rychlodráhy, Čínské město, pestré tržnice a ovšem i neřestná čtvrť Patpong.

 

Máte zájem o registraci na PATA Travel Mart 2024 jako návštěvník?

 

PODMÍNKY ÚČASTI ODBORNÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ (HOSTED BUYER)

 PTM 2024

27.-29. 8. 2024

Bangkok, Thajsko

 

 

 Cena registrace

obsahuje 

   

Balíček A

200  USD

viz níže

    

Balíček B

100  USD

totéž co balíček A

kromě letenky  

Balíček A zahrnuje: zpáteční letenku do/z Bangkoku ekonomickou třídou, 3 noci ubytování v Bangkoku, registrační poplatek, balíček 30 schůzek s vystavovateli, transfery mezi letištěm, oficiálními hotely a místem konání, volný vstup na programy pro účastníky: odborná konference PTM Forum, sponzorované obědy, večerní recepce, coffee breaks, okružní cesta po městě. Balíček A je omezen pouze na jednoho nákupčího z přihlášené firmy. Kvalifikovaní nákupčí musí během veletrhu absolvovat pracovní schůzky podle harmonogramu, který si předem sami sestaví podle svého zájmu a nabídky vystavovatelů. Balíček B je omezen na jednoho dalšího nákupčího z téže firmy, který se s prvním nákupčím může podělit o program plánovaných schůzek. 

Registrační poplatek se, samozřejmě, platí předem při přihlášení. Letenku do/z místa konání (ekonomickou třídou z nejbližšího použitelného letiště) si nákupčí kupuje individuálně a PATA ji proplácí po skončení akce (obvykle poslední den a v hotovosti v USD), když nákupčí splní následující podmínky:
– zúčastní se alespoň 80 % naplánovaných schůzek (tj. 24 ze 30),
– zúčastní se sekce Exhibitor-meet-buyer Open Hall Session (obvykle první den veletrhu dopoledne; datum a detaily budou upřesněny).

Přihlášení účastníci budou včas informováni pořadatelem.

ON-LINE REGISTRACE nákupčích probíhá ZDE. Celkový počet přidělených balíčků A byl k 18. 6. 2024 naplněn. Registrace účastníků PTM24 byla proto ukončena.

Další informace a program v angličtině naleznete zde.

 

IMG-20180921-WA0014

Čeští účastníci PTM 2018 na Langkawi, Malajsie

 

Předchozí ročníky veletrhu PATA Travel Mart, v nichž jsme koordinovali účast z ČR a SR

2023  New Delhi, Indie
2021  Virtual PTM (covid)
2020  Leshan, Sečuán, Čína
2019  Astana, Kazachstán
2018  Langkawi, Malajsie
2017  Macao, Čína
2016  Jakarta, Indonésie
2015  Bangalore, Karnatáka, Indie
2014  Phnom Penh, Kambodža
2013  Chengdu, Sečuán, Čína
2012  Manila, Filipíny
2011  New Delhi, Indie
2010  Macao, Čína
2009  Hangzhou, Zhejiang, Čína
2008  Hyderabad, Andhrapradéš, Indie
2007  Nusa Dua, Bali, Indonésie
2006  Hong Kong, Čína

 

Kontakt v ČR

 

ZPĚT