ODBORNÝ VELETRH CESTOVNÍHO RUCHU
TAKÉ LETOS VE VIRTUÁLNÍ PODOBĚ !

 

Připojte se k Virtual PATA Travel Mart 2021, setkejte se s kupujícími a prodávajícími z více než 37 destinací a zůstaňte v kontaktu s nejnovějšími produkty cestovního ruchu!

 

Veletrh PATA Travel Mart (PTM), pořádaný mezinárodní asociací Pacific Asia Travel Association (PATA), je tradiční akcí určenou výhradně profesionálům v cestovním ruchu. PATA Travel Mart se tak může pochlubit více než čtyřmi desetiletími spojování kvalifikovaných mezinárodních kupujících a prodejců prostřednictvím individuálních obchodních schůzek. Letošní už 44. ročník této akce, podobně jako většina jiných kongresů a veletrhů, kvůli pandemii Covid-19 uskuteční ve virtuální podobě

banner 

Prostředí veletrhu PTM tvoří vystavovatelé (nabídkáři) ze zemí asijsko-pacifického regionu, na straně poptávky jsou odborní nákupčí z celého světa, tedy manažeři a specialisté cestovních kanceláří a incentivních agentur. Nabídka pokrývá široké spektrum turistických služeb od národních i regionálních touristboardů přes hotely, letecké společnosti, touroperátory, agentury DMC a MICE až po golf, školy potápění a další outdoorové aktivity. Z geografického hlediska mají v nabídce vždycky významný podíl nabídkáři ze země konání aktuálního ročníku PTM, nikdy však nechybí početné zastoupení z dalších významných asijských destinací.

 

VIRTUAL PTM 2021


2. – 5. 9. 2021

 

Veletrh je otevřen i těm účastníkům, kteří nejsou členy asociace PATA. Veškerá jednání probíhají v angličtině. PTM je přínosný nejen pro firmy, které chtějí svůj katalog rozšířit o další zámořské destinace a produkty, ale také pro ty, které v asijsko-pacifické oblasti hodlají začít jako nováčci. Organizace harmonogramu předjednaných schůzek s nabídkáři i další funkcionality programu poskytnou účastníkům širokou platformu pro jednání nejen s virtuálními „vystavovateli“, ale i ostatními účastníky veletrhu. PTM umožňuje přímý přístup na rychle rostoucí trhy cestovního ruchu v Asii, získání neocenitelných osobních kontaktů, výměnu názorů a informací se zkušenými odborníky. 

 

Máte zájem o registraci na Virtual PATA Travel Mart 2021 jako kupující?

 

Vaše registrace na akci bude ZDARMA ! 

Kliknutím na tlačítko registrace se budete moci setkat s globálními prodejci a využívat výhod, jako jsou:

  • Interaktivní výstavní zážitek – procházejte prodejce, plánujte online schůzky, zobrazujte prezentace produktů a vyměňujte si kontaktní údaje.
  • Video schůzky – uspořádejte si časová okna a požadavky schůzek pomocí videohovorů, textového a hlasového chatu.
  • Živá fóra vysoké kvality – získejte detailní informace o scénářích znovuoživení cestovního ruchu prostřednictvím živých prezentací a panelů.
  • Pobídky nákupčím – nákupčí mají příležitost získat výhody sbíráním bodů, které udílejí nabídkáři po vzájemných schůzkách.

 

ON-LINE REGISTRACE nákupčích probíhá ZDE

Další informace a program naleznete ZDE 

 

Předchozí ročníky veletrhu PATA Travel Mart, v nichž jsme koordinovali účast z ČR a SR

2020  Leshan, Sečuán, Čína
2019  Astana, Kazachstán
2018  Langkawi, Malajsie
2017  Macao, Čína
2016  Jakarta, Indonésie
2015  Bangalore, Karnatáka, Indie
2014  Phnom Penh, Kambodža
2013  Chengdu, Sečuán, Čína
2012  Manila, Filipíny
2011  New Delhi, Indie
2010  Macao, Čína
2009  Hangzhou, Zhejiang, Čína
2008  Hyderabad, Andhrapradéš, Indie
2007  Nusa Dua, Bali, Indonésie
2006  Hong Kong, Čína

 

ZPĚT