NA ODBORNÝ VELETRH CESTOVNÍHO RUCHU
LETOS DO MACAA ZA POUHÝCH 350 USD I S LETENKOU !

 

Veletrh PATA Travel Mart (PTM), pořádaný mezinárodní asociací Pacific Asia Travel Association (PATA), je tradiční akcí určenou výhradně profesionálům v cestovním ruchu. Každý rok se koná v jiném místě. Veletrh PTM v roce 2017 slaví svůj 40. ročník a proti minulým letům nyní snížil registrační poplatek pro účastníky! PTM17 se uskuteční se v The Venetian Macao Resort Hotel, největším integrovaném resortu v Asii, disponujícím výstavními a konferenčními sály o ploše 110 000 m² a téměř stejně velkou rozlohou obchodních a stravovacích příležitostí. Jak název i fotka napovídají, jsou to „Benátky“ pod obratníkem Raka, včetně kanálů, gondol, dóžecího paláce, mostu Rialto a kopií nástropních maleb benátských mistrů! Je to nová součást „asijského Las Vegas“ – čínského Macaa ve Speciálním administrativním regionu (SAR).

Resize of venetian macao

Prostředí veletrhu PTM tvoří vystavovatelé (nabídkáři) z 36 zemí asijsko-pacifického regionu (loni 683 vystavovatelů) a několik set odborných návštěvníků (nákupčích), kteří přijíždějí na veletrh PTM z celého světa, Evropané z nich tvoří zhruba 25 %. Nabídka pokrývá široké spektrum turistických služeb od národních i regionálních touristboardů přes hotely, letecké společnosti, touroperátory, agentury DMC a MICE až po golf, školy potápění a další outdoorové aktivity. Z geografického hlediska mají v nabídce vždycky významný podíl vystavovatelé ze země konání aktuálního ročníku PTM, nikdy však nechybí početné zastoupení z významných asijských destinací, jako je Thajsko, Indie nebo Indonésie. Návštěvníci soustřeďují svůj zájem především na dovolenkové produkty (leisure travel), v menší míře na produkty segmentu MICE a speciální služby.

 

PATA TRAVEL MART

13. – 15. 9. 2017

Macao SAR

 

Veletrh je otevřen i těm účastníkům, kteří nejsou členy asociace PATA. Veškerá jednání bývají vedena v angličtině. PTM každoročně navštěvují jako nákupčí delegáti několika českých a slovenských cestovních kanceláří a agentur. Účastníci si pochvalují přátelskou atmosféru akce. PTM je přínosný nejen pro firmy, které chtějí svůj katalog rozšířit o další zámořské destinace a produkty, ale také pro ty, které v asijsko-pacifické oblasti hodlají začít jako nováčci. PTM umožňuje přímý přístup na rychle rostoucí trhy cestovního ruchu, získání neocenitelných osobních kontaktů, výměnu názorů a informací se zkušenými odborníky. 

resize-of-img_0675

Většina účastníků také před veletrhem PTM anebo po něm využívá vícedenních fakultativních výletů pro lepší poznání destinace konání akce. Někteří si doprovodný program organizují sami, jiní využívají nabídek organizátora veletrhu. Samotné Macao nabízí bohatý turistický program od návštěvy historického centra zapsaného na seznam UNESCO, s koloniálními památkami portugalské éry města, přes atraktivní pohledy na přístav a mosty, mezinárodní soutěžní přehlídku ohňostrojů (v září), až po možnost vyhrát nebo spíše prohrát nějaké peníze v bombastických sálech slavných kasin. Z Macaa je snadný (45 min.) a frekventovaný přístup lodí na mezinárodní letiště v Hong Kongu i do samotného centra Hong Kongu a Kowloonu. Další možností jsou výlety na pevninu do Guangzhou (Kantonu) a za zajímavostmi provincie Guangdong nebo okolních čínských provincií: opevněné vesnice „tulou“ ve Fujianu, světoznámé vápencové útvary v oblasti Guilinu v Guangxi, hory v Hunanu. 

 

PODMÍNKY  ÚČASTI ODBORNÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ (NÁKUPČÍCH)

 

 

Cena registrace

pro členy PATA

Cena registrace

pro nečleny PATA

 

Balíček zahrnuje:

Balíček A

250  USD

350 USD

 viz níže

 

Balíček B

200  USD

300 USD

 totéž co balíček A 

 kromě letenky

Balíček C

150  USD

250 USD

 totéž co balíček B

 kromě ubytování

Balíček A zahrnuje: zpáteční letenku do/z Macaa ekonomickou třídou, transfery mezi letištěm, hotelem a místem jednání, 4 noci ubytování v Macau (jednolůžkový pokoj), registrační poplatek a vstup na programy pro účastníky (sponzorované obědy a večerní recepce). Balíček A může být přiznán pouze prvnímu nákupčímu z přihlášené firmy. Balíčků A je limitované množství, proto je potřeba přihlásit se včas, nejlépe do konce června 2017. Uvedená tabulka platí pro prvního nákupčího z přihlášené firmy (primary buyer), výše registračního poplatku pro druhého nákupčího (secondary buyer) je k dispozici v podrobnější tabulce zde. Kvalifikovaní nákupčí musí během veletrhu absolvovat povinný počet 30 pracovních schůzek podle před připraveného harmonogramu. 

Letenky zařizuje organizátor veletrhu na základě požadavků účastníků prostřednictvím oficiálního dopravce nebo proplácí individuálně zakoupené letenky účastníků až do výše stanoveného limitu. Přihlášení účastníci budou včas informováni a instruováni.

Podrobnosti o veletrhu PTM17 naleznete v brožuře, která je ke stažení ZDE (pdf)

ON-LINE REGISTRACE nákupčích probíhá ZDE
DŮLEŽITÉ: pro hladký průběh přihlášení jako „kvalifikovaný nákupčí“ je potřeba na druhé straně on-line formuláře (Step 1) nahoře do políčka „Reference code for special group“ napsat kód REI50887 a pak odkliknout „Submit“.

 

čeští účastníci PTM 2013

Čeští účastníci PTM 2013 v Chengdu, Čína

 

Poslední předchozí ročníky veletrhu PATA Travel Mart

2016  Jakarta, Indonésie
2015  Bangalore, Karnatáka, Indie
2014  Phnom Penh, Kambodža
2013  Chengdu, Sečuán, Čína
2012  Manila, Filipíny
2011  New Delhi, Indie
2010  Macao, Čína
2009  Hangzhou, Zhejiang, Čína
2008  Hyderabad, Andhrapradéš, Indie
2007  Nusa Dua, Bali, Indonésie
2006  Hong Kong, Čína

 

Kontakt pro další informace

 

ZPĚT