NA ODBORNÝ VELETRH CESTOVNÍHO RUCHU
LETOS DO INDIE JEN ZA 350 USD I S LETENKOU !

 

Navštivte PATA Travel Mart 2023. Připojte se k více než 1000 delegátům z 60 destinací celého světa a zůstaňte v kontaktu s nejnovějšími produkty cestování!

 

PATA-Travel-Mart-2023---1500x500-px

 

Veletrh PATA Travel Mart (PTM) je pořádán mezinárodní asociací Pacific Asia Travel Association (PATA) už od roku 1978. Je tradiční akcí určenou výhradně profesionálům v cestovním ruchu. PTM se tak může pochlubit několika desetiletími spojování kvalifikovaných mezinárodních kupujících a prodejců prostřednictvím individuálních obchodních schůzek. Veletrh PTM se každý rok koná na jiném místě. PTM23 proběhne se v Pragati Maidan, novém veletržním a kongresovém areálu v Dillí, hlavním městě Indie. 

Prostředí veletrhu PTM tvoří vystavovatelé (nabídkáři) ze zemí asijsko-pacifického regionu a stovky odborných návštěvníků (nákupčích), kteří přijíždějí na veletrh PTM z celého světa, Evropané z nich tvoří zhruba třetinu. Nabídka pokrývá široké spektrum turistických služeb od národních i regionálních touristboardů přes hotely, letecké společnosti, touroperátory, agentury DMC a MICE až po golf, školy potápění a další outdoorové aktivity. Z geografického hlediska mají v nabídce vždycky významný podíl vystavovatelé ze země konání aktuálního ročníku PTM, nechybí však zastoupení z významných asijských nebo oceánských destinací, jako je Čína, Thajsko, Vietnam, Indonésie či Maledivy. Návštěvníci soustřeďují svůj zájem především na dovolenkové produkty (leisure travel), v menší míře na produkty segmentu MICE a speciální služby.

 

PATA TRAVEL MART

 

4. – 6. 10. 2023

 

New Delhi, Indie

 

pragati-maidan

 

Veletrh je otevřen i těm účastníkům, kteří nejsou členy asociace PATA. Veškerá jednání probíhají v angličtině. PTM je přínosný nejen pro firmy, které chtějí svůj katalog rozšířit o další exotické destinace a produkty, ale také pro ty, které v asijsko-pacifické oblasti hodlají začít jako nováčci. Organizace harmonogramu předjednaných schůzek s nabídkáři i další funkcionality programu poskytnou účastníkům širokou platformu pro jednání nejen s vystavovateli, ale i ostatními účastníky veletrhu. PTM umožňuje přímý přístup na rychle rostoucí trhy cestovního ruchu v Asii, získání neocenitelných osobních kontaktů, výměnu názorů a informací se zkušenými odborníky. 

Většina účastníků také před veletrhem PTM anebo po něm využívá vícedenních fakultativních výletů pro lepší poznání destinace konání akce. Někteří si doprovodný program organizují sami, jiní využívají nabídek organizátora veletrhu. Dillí je velkoměsto s velmi starou a bohatou historií. V jeho dnešní aglomeraci bychom našli nejméně sedm bývalých sídelních měst různých říší a panovníků. Mezi nejproslulejší památky patří areál mešity Kutb Minar, mauzoleum mughalského císaře Humajúna, stará hvězdárna Jantar Mantar anebo Staré Dillí s impozantní Červenou pevností, elegantní Páteční mešitou a obchodní třídou Čandni Čouk. Neméně zajímavá a mezinárodně proslulá je modernistická výstavba Nového Dillí z počátku 20. století, s vládními budovami, triumfální Bránou Indie a kruhovým náměstím Connaught Place. 21. století se prezentuje dechberoucí výstavbou nových satelitních měst, zejména Noidy. 

 

Máte zájem o registraci na PATA Travel Mart 2023 jako návštěvník?

 

PODMÍNKY ÚČASTI ODBORNÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ (HOSTED BUYER)


——————

 

Cena registrace

pro členy PATA

Cena registrace

pro nečleny PATA

 Balíček zahrnuje:

 Balíček A

250  USD

350 USD

 viz níže  

Balíček B

200  USD

300 USD

 totéž co balíček A  kromě letenky

Balíček C

150  USD

250 USD

 totéž co balíček B kromě ubytování

—————

BALÍČEK A ZAHRNUJE: zpáteční letenku do/z Dillí ekonomickou třídou, 4 noci ubytování v Novém Dillí, registrační poplatek, balíček 30 schůzek s vystavovateli, transfery mezi letištěm, oficiálními hotely a místem konání, volný vstup na programy pro účastníky: odborná konference, sponzorované obědy, večerní recepce, coffee breaks, polodenní okružní cesta po městě. Balíček A je omezen pouze na jednoho nákupčího z přihlášené firmy. Balíčků A je limitované množství, proto pořadatel postupuje podle principu „first-come, first served“. Kvalifikovaní nákupčí musí během veletrhu absolvovat pracovní schůzky podle harmonogramu, který si předem sami sestaví podle svého zájmu a nabídky vystavovatelů. Uvedená tabulka platí pro prvního nákupčího z přihlášené firmy (primary buyer). Výše registračního poplatku pro druhého nákupčího (secondary buyer) nebo doprovázející osobu je 400 USD pro nečleny PATA. 

Letenky zařizuje organizátor veletrhu na základě požadavků účastníků prostřednictvím oficiálního dopravce nebo proplácí individuálně zakoupené letenky účastníků až do výše stanoveného limitu. Přihlášení účastníci budou včas informováni a instruováni.

 

ON-LINE REGISTRACE nákupčích probíhá ZDE

 

Další informace a program naleznete ZDE.

 

IMG-20180921-WA0014

Čeští účastníci PTM 2018 na Langkawi, Malajsie

 

Předchozí ročníky veletrhu PATA Travel Mart, v nichž jsme koordinovali účast z ČR a SR

2021  Virtual PTM (covid)
2020  Leshan, Sečuán, Čína
2019  Astana, Kazachstán
2018  Langkawi, Malajsie
2017  Macao, Čína
2016  Jakarta, Indonésie
2015  Bangalore, Karnatáka, Indie
2014  Phnom Penh, Kambodža
2013  Chengdu, Sečuán, Čína
2012  Manila, Filipíny
2011  New Delhi, Indie
2010  Macao, Čína
2009  Hangzhou, Zhejiang, Čína
2008  Hyderabad, Andhrapradéš, Indie
2007  Nusa Dua, Bali, Indonésie
2006  Hong Kong, Čína

 

Další informace a program v angličtině naleznete ZDE 

 

Kontakt pro další informace

 

 

ZPĚT