ODBORNÝ VELETRH CESTOVNÍHO RUCHU
LETOS VE VIRTUÁLNÍ PODOBĚ !

 

Veletrh PATA Travel Mart (PTM), pořádaný mezinárodní asociací Pacific Asia Travel Association (PATA), je tradiční akcí určenou výhradně profesionálům v cestovním ruchu. Každý rok se koná v jiném místě. Letošní už 43. ročník této akce se proti minulým letům bude výrazně lišit. Podobně jako většina jiných kongresů a veletrhů se PTM20 kvůli pandemii COVID-19 uskuteční poprvé ve virtuální podobě. Přesto alespoň ideově, tedy z hlediska propagace destinace, zůstává navázán na původně plánované místo konání, kterým je město Leshan v čínské provincii Sečuán. 

 2596d294-27d0-4aa4-a15d-6150bd6fdc53

 

Prostředí veletrhu PTM tvoří vystavovatelé (nabídkáři) ze zemí asijsko-pacifického regionu, na straně poptávky jsou odborní nákupčí z celého světa, tedy manažeři a specialisté cestovních kanceláří a incentivních agentur; Evropané z nich tvoří zhruba 33 %. Nabídka pokrývá široké spektrum turistických služeb od národních i regionálních touristboardů přes hotely, letecké společnosti, touroperátory, agentury DMC a MICE až po golf, školy potápění a další outdoorové aktivity. Z geografického hlediska mají v nabídce vždycky významný podíl vystavovatelé ze země konání aktuálního ročníku PTM, nikdy však nechybí početné zastoupení z významných asijských destinací, jako je Thajsko, Indie nebo Indonésie. Návštěvníci soustřeďují svůj zájem především na dovolenkové produkty (leisure travel), v menší míře na produkty segmentu MICE a speciální služby.

 

VIRTUAL PTM 2020


23. – 27. 9. 2020

 

Veletrh je otevřen i těm účastníkům, kteří nejsou členy asociace PATA. Veškerá jednání bývají vedena v angličtině. PTM je přínosný nejen pro firmy, které chtějí svůj katalog rozšířit o další zámořské destinace a produkty, ale také pro ty, které v asijsko-pacifické oblasti hodlají začít jako nováčci. Organizace harmonogramu předjednaných schůzek s nabídkáři i další funkcionality programu poskytnou účastníkům širokou platformu pro jednání nejen s virtuálními „vystavovateli“, ale i ostatními účastníky veletrhu. PTM umožňuje přímý přístup na rychle rostoucí trhy cestovního ruchu v Asii, získání neocenitelných osobních kontaktů, výměnu názorů a informací se zkušenými odborníky. 

Virtuální PTM20 nabídne především:

  • Zkušenost s interaktivním veletrhem – navigujte interaktivní mapu pro vyhledání vystavovatelů, zašlete požadavek na obchodní schůzku, podívejte se na prezentaci nabízeného produktu, vyměňte si kontaktní informace.
  • Video schůzky – uspořádejte si časová okna a požadavky schůzek pomocí videohovorů, textového a hlasového chatu.
  • Živá fóra vysoké kvality – získejte detailní informace o scénářích znovuoživení cestovního ruchu prostřednictvím živých prezentací a panelů na PTM Forum.
  • Pobídky nákupčím – nákupčí mají příležitost získat ceny sbíráním bodů a naplnění poslání veletrhu.
  • Hry & dárky – zapojte se do některé z virtuálních společenských her a získejte šanci vyhrát některý z šikovných cestovních dárků a cen od sponzorů a partnerů veletrhu.

 

PODMÍNKY  ÚČASTI ODBORNÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ (NÁKUPČÍCH)

 

     Cena registrace

pro členy PATA

do 31.8./od 1.9.

Cena registrace

  pro nečleny PATA

     do 31. 8. 2020

Cena registrace

   pro nečleny PATA

      od 1. 9. 2020

30 / 55 USD 50 USD 75 USD

 

Cena každé registrace (pro jeden virtuální prostor) zahrnuje: dvoucestný nástroj pro dojednávání schůzek mezi nabídkáři a nákupčími, nástroj pro flexibilní plánování a organizování vašeho času, prostor pro chat a videohovory při sjednaných schůzkách, zahrnutí přihlášeného do Seznamu nákupčích, zdarma vstup do panelů PTM Forums, účast v PTM Network Lounge,  možnost získat ceny sbíráním bodů za absolvované schůzky, šanci vyhrát ceny v losování účastníků, účast na virtuálním předávání cen PATA Gold Awards, zdarma vstup do Sichuan International Travel Expo v Leshanu (prohlídka 360°). 

Registrační poplatek bude vrácen v plné výši po splnění alespoň 20 schůzek (předem naplánovaných) ve dnech 24.-25.9. 

 

Další podrobnosti o veletrhu PTM20 naleznete v brožuře, která je ke stažení ZDE (pdf)

ON-LINE REGISTRACE nákupčích probíhá ZDE

Komunikace na sociální síti ZDE

Předchozí ročníky veletrhu PATA Travel Mart, v nichž jsme koordinovali účast z ČR a SR

2019  Astana, Kazachstán
2018  Langkawi, Malajsie
2017  Macao, Čína
2016  Jakarta, Indonésie
2015  Bangalore, Karnatáka, Indie
2014  Phnom Penh, Kambodža
2013  Chengdu, Sečuán, Čína
2012  Manila, Filipíny
2011  New Delhi, Indie
2010  Macao, Čína
2009  Hangzhou, Zhejiang, Čína
2008  Hyderabad, Andhrapradéš, Indie
2007  Nusa Dua, Bali, Indonésie
2006  Hong Kong, Čína

 

ZPĚT